Story-behind

Jak to všechno začalo?

Práce obchodního zástupce pro celou republiku, hodiny za volantem, příprava na závody v kulturistice. Ve dvě hodiny odpoledne přicházela únava jako na běžícím páse. Z toho přece musí být cesta ven! Káva? Jak rychle její účinek naskočí, tak i rychle odejde. Energy drink? Stačí, že pijeme z plastů, pít plasty už bychom nemuseli. Cesmína paraguayská? Co že to?

Kouzlo yerba maté jsem objevil před třemi lety a od té doby se nezastavil nejen v jeho konzumaci, ale zejména vylepšování.
 
Všechny ty hodiny a hodiny nad scyeahnce based články a testováním bylin z různých koutů světa vedly k jedinému – vytvořit nápoj přinášející dlouhotrvající energii, dobrou náladu a ničím nerušenou koncentraci. A to v praktickém balení dostupném pro všechny, kteří chtějí překonávat každodenní překážky i dosud nesplněné cíle s komunitou, co jasně říká: YEAHDU NA 100% PŘÍRODNÍ ENERGII!
 

Ano, na e-shopu vidíš správně! Není tam YEAHRBA, ale vše se týká kouzelných méďů. Každá mince má totiž dvě strany! Tak jako tě  YEAHRBA dokáže nakopnout k maximálním výkonům, tak tě HAHA MÉĎA dokáže uklidnit, pokud je toho na tebe moc. Rovnováha je totiž klíčem ke štěstí!

 
Přes 4 měsíce dennodenní vývoj té nejlepší receptury 👨🏻‍🔬 abychom ti mohli nabídnout ty nejkvalitnější želatinové HáHáCé bonbóny na trhu! 🥇 Úkol zněl jasně - vegan 🌱 a sugar 🆓. Jsme tedy zodpovědný výrobce/prodejce 🔞 a do našich bonbónů používáme jen ten nejkvalitnější certifikovaný HáHáCé destilát. Nově také verze EXTRA SILNÝ pro zkušené borce 💪 Objev kouzlo tvojí nové terapie! 🐻🌈
 
 
Filip Donée
Zakladatel YEAHRBA a HAHA MÉĎA
 
 
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto